BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Zapraszamy do korzystania z Katalogu Usług Miasta Nowego Sącza.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących usług opisanych w Katalogu Usług zapraszamy do kontaktu z właściwymi komórkami Urzędu Miasta Nowego Sącza.

W kartach informacyjnych zawarte są użyteczne informacje dotyczące poszczególnych usług wykonywanych przez komórki organizacyjne Urzędu Miasta, miejskie jednostki organizacyjne i spółki komunalne. Do wybranych kart informacyjnych dołączone są formularze wniosków, oświadczeń i zaświadczeń (ogółem ponad 300 druków do pobrania).

Korzystając z dostępnego w tej sekcji systemu możecie Państwo również sprawdzić dostępność prawa jazdy lub dowodu rejestracyjnego. System pokazuje tylko sprawy, które są w trakcie realizacji. Jeśli odebrali Państwo dokument z Urzędu, sprawa dotycząca odebranego dokumentu zniknie z portalu.

W razie jakichkolwiek uwag, co do funkcjonowania Katalogu, prosimy o kontakt z Panem Piotrem Lachowiczem - Sekretarzem Miasta Nowego Sącza, za pośrednictwem Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego, tel. 18 44 86 511, e-mail: wor@nowysacz.pl