Wtorek, 17 maja 2022 r.    Imieniny obchodzą: Weronika, Sławomir, Bruno


Zastępcy Prezydenta Miasta Nowego Sącza

Link informacja w BIP

 

I Zastępca Prezydenta Miasta Nowego Sącza Artur Bochenek

 

Zastępca Prezydenta - Artur Bochenek    Zastępca Prezydenta Miasta Artur Bochenek - absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

   Studiował podyplomowo administrację samorządową i rozwój lokalny w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

   W Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego bierze udział w seminarium doktorskim.

    Od 2007 roku do chwili objęcia stanowiska zastępcy prezydenta Nowego Sącza, związany był z Urzędem Gminy Chełmiec, gdzie pełnił funkcję zastępcy wójta.

 

Link informacja w BIP

II Zastępca Prezydenta Miasta Nowego Sącza Magdalena Majka

     Zastępca prezydenta Nowego Sącza Magdalena Majka jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, tłumaczem przysięgłym języka angielskiego.

     Po studiach przez dwa lata pracowała w Szkole Podstawowej w Łukowicy. Od 1999 roku związana z WSB-NLU w Nowym Sączu, gdzie była zatrudniona między innymi najpierw jako lektor, następnie Kierownik Programu Języków Obcych dla Studiów Zaocznych, Asystentka Prorektora do Spraw Współpracy z Zagranicą, Kierownik Studium Języków Obcych.

     Była także managerem Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Esol, prowadziła działalność gospodarczą – najpierw jako współwłaściciel, potem właściciel Centrum Językowego Expert (działalność ta została zamknięta w grudniu 2018 roku).

     Od 2011 roku pełniła funkcję Dyrektor Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Piotra Naimskiego.