BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Skarbnik Miasta

zobacz w BIPRenata Seruga-Tokarz

 


 

Skarbnik Miasta - Renata Seruga-Tokarz

     Skarbnik Miasta Renata Seruga-Tokarz w 2004 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i Marketing Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu w zakresie Zarządzania Finansami.

 

  Następnie w 2007 roku ukończyła Studia Podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie w zakresie Rachunkowości i Finansów.

 

  W 2007 roku uzyskała także certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenie ksiąg rachunkowych. Dodatkowo w 2013 roku ukończyła kolejne studia podyplomowe na wydziale Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – Katedra Prawa w zakresie Doradztwa Podatkowego.

 

  Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie księgowego, w tym także przy realizacji projektów z funduszy zewnętrznych. Pracowała również jako trener szkoleniowy, realizując wykłady z zakresu księgowości, podatków, przepisów ZUS oraz kadr i płac.