Sobota, 19 stycznia 2019 Imieniny obchodzą: Henryk, Mariusz
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Spotkanie konsultacyjne i otwarta debata ws. Programu Rewitalizacji Miasta Nowego Sącza na lata 2016-2022

W czwartek 12 maja o godz. 13:30 w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza rozpocznie się spotkanie konsultacyjne projektu uchwały Rady Miasta Nowego Sącza w sprawie wyznaczenia obszaru problemowego oraz obszaru rewitalizacji w ramach Programu Rewitalizacji Miasta Nowego Sącza na lata 2016-2022. W tym samym dniu o godz. 16:30 rozpocznie się otwarta debata publiczna połączona z omówieniem projektu powyższej uchwały. Podczas obu spotkań mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje opinie i uwagi. 


Spotkanie konsultacyjne i otwarta debata odbywają się w ramach rozpoczętych konsultacji społecznych dotyczących Programu Rewitalizacji Miasta Nowego Sącza na lata 2016-2022. Można wziąć w nich udział także poprzez badanie ankietowe (formularz w wersji elektronicznej i papierowej) oraz poprzez zgłaszanie swoich uwag i opinii na specjalnym formularzu (w wersji papierowej i elektronicznej). 
 Uwagi, opinie i propozycje dotyczące projektu uchwały można składać w terminie do 1 czerwca 2016 r. 
 

Materiał informacyjny dotyczący przedmiotu konsultacji jest dostępny na stronie podmiotowej miasta w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowego Sącza pod adresem internetowym http://www.nowysacz.pl/rewitacja-aktualnosci (wejście przez zakładkę: "Rewitalizacja Miasta Nowego Sącza” podzakładka "Konsultacje społeczne" oraz zakładkę "Konsultacje społeczne") oraz na stronie internetowej poświęconej procesowi rewitalizacji w mieście Nowy Sącz, pod adresem internetowym http://www.rewitalizacja-nowysacz.pl (wejście przez zakładkę: "Aktualności"), jak również w Zespole ds. Funduszy Zewnętrznych w Wydziale Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta Nowego Sącza, ul. Narutowicza 6, w godzinach pracy Urzędu Miasta Nowego Sącza.
 

Autor: - Dodano: 2016-05-09 15:51:13