Sobota, 19 stycznia 2019 Imieniny obchodzą: Henryk, Mariusz
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Draby na spotkaniu noworocznym mieszkańców osiedla Centrum

 

Wiceprezydent Jerzy Gwiżdż spotkał się wczoraj z mieszkańcami osiedla Centrum. Zorganizowane przez Zarząd Osiedla spotkanie noworoczne, odbyło się w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu. Program artystyczny przygotowali uczniowie „Gastronoma”, którzy przebrali się za draby. Mieszkańcom osiedla zaśpiewali regionalne kolędy i pastorałki przy akompaniamencie klarnetu, trąbki i akordeonu. Za swój występ otrzymali gromkie brawa i pieniądze do koszyczka. 

 

    
    
    


„Cieszę się, że uczestniczę w spotkaniu noworocznym, które odbywa się na osiedlu, które sam zamieszkuję. Życzę dobrego i szczęśliwego roku, zdrowia, które jest najważniejsze. Życzę również żebyśmy mogli i chcieli się wzajemnie do siebie uśmiechać, żebyśmy byli dla siebie życzliwi, żebyśmy o sobie pamiętali i pomagali sobie w imię wszystkich wartości” – powiedział wiceprezydent Jerzy Gwiżdż. Do życzeń dołączyła się przewodnicząca ZO Grażyna Migrała, która podziękowała również mieszkańcom za współpracę i wsparcie w minionym roku. Następnie wiceprezydent Jerzy Gwiżdż wzniósł noworoczny toast a mieszkańcy złożyli sobie życzenia.
W spotkaniu uczestniczyli również: Przewodniczący RM Jerzy Wituszyński, radni: Elżbieta Chowaniec i Grzegorz Fecko, dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej UM Dorota Goławska oraz dyrektor ZS nr 1 Barbara Świętoń.

 

  
    
    

 

  
 
 
 
 

Autor: - Dodano: 2012-01-27 09:04:05