Środa, 23 maja 2018 Imieniny obchodzą: Iwona, Dezydery, Emilia
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Sportowe zmagania uczniów z Gimnazjum nr 6

 

Młodzież z Gimnazjum nr 6 tradycyjnie z okazji „Dnia Dziecka” bawiła się na  festynie sportowo-artystycznym, który odbył się na gościnnych obiektach KS Biegoniczanka.

Festyn połączony z zawodowymi sprawnościowymi przebiegał w przyjaznej atmosferze, integrującej społeczność szkolną. „Młodzież doskonale bawiła się uczestnicząc w licznych grach i konkursach. Zorganizowano mistrzostwa szkoły w piłce nożnej chłopców i siatkówce dziewcząt. Uczniowie w nietypowych konkurencjach bili szkolne rekordy, przeprowadzone zostały konkursy karaoke i plastyczny. Pogoda dopisała, było wspaniale. Pomysłodawcami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego” - mówi dyrektor Gimnazjum nr 6 Julita Szofer – Florek.

 

   
   

 

Zmaganiom sportowym przyglądali się zaproszeni goście: Dyrektor Wydziału Oświaty UM Waldemar Olszyński, wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Sączu Halina Wójcik, przewodniczący Zarządu Osiedla Biegonice Marian Wolak oraz Witold Żytkowicz z firmy, która razem z Urzędem Miasta wspomogła organizację imprezy. Nad bezpieczeństwem podczas festynu czuwali przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

 

 

Autor: - Dodano: 2011-06-02 10:53:05