Kategoria: Komunikaty Biura Prezydenta
"Multimedialny Nowy Sącz” - konkurs filmowy
Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży „Kana” w Nowym Sączu serdecznie zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, studentów szkół wyższych oraz młodzież pozostającą bez pracy do 25 roku życia z terenu miasta Nowego Sącza (oraz uczącą się w sądeckich szkołach) do udziału w konkursie filmowym pn. „Multimedialny Nowy Sącz”.
Głównym celem zadania jest wyłonienie najciekawszych i oryginalnych scenek filmowych, w których młodzi ludzie będą zachęcać turystów do zwiedzania naszej „Małej Ojczyzny”. Jednak nie mniej ważnym celem jest zachęcenie młodzieży do większej aktywności twórczej, rozwijanie talentów i pokonywanie barier w komunikacji interpersonalnej.
Od uczestników konkursu oczekujemy wykonania prezentacji naszego miasta w formie krótkometrażowego filmu. Praca konkursowa może zostać wykonana w dowolnie wybranej konwencji (np. reportażu, filmu dokumentalnego lub komediowego) oraz technice (np. animacji).
Podsumowanie konkursu odbędzie się na Gali Filmowej.
Prace należy składać do 30 października 2008r.
Regulamin konkursu i karta zgłoszeń dostępne na stronie www.kana.nowysacz.pl
Autor: -
Dodano: 2008-09-22 00:00:00
Zobacz też najnowsze aktualności
lub