Środa, 19 grudnia 2018 Imieniny obchodzą: Gabriela, Dariusz, Urban, Dominika
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Utrudnienia w ruchu i zakazy parkowania w niedzielę 14 października

W związku z uroczystościami przeniesienia szczątków generała Bronisława Wilhelma Pierackiego i przejściem konduktu żałobnego z Bazyliki św. Małgorzaty na Stary Cmentarz w Nowym Sączu, zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.
 

Od godziny 13:00 do godziny 14:00 zostaną wyłączone z ruchu ulice: Wyszyńskiego, Rynek, Jagiellońska, Mickiewicza, Aleje Wolności do ulicy Morawskiego.
 

Od godziny 14:00 do godziny 15:00 zostaną wyłączone z ruchu Aleje Wolności na odcinku od ulicy Staszica do ulicy Morawskiego.
 

W związku z powyższym będą prowadzone objazdy główne:
 

od godziny 13:00 - 14:00 z Rynku przez ulice: Wąsowiczów, Kościuszki, Żeglarską, Mickiewicza do ulicy Jagiellońskiej z możliwością skrętu w ulicę Jagiellońską.
z kierunku Alei Batorego w kierunku Rynku ulicami: Grodzką, Rejtana, Husarską, Kilińskiego, Bulwar Narwiku - skręt w kierunku Rynku.
 

od godziny 14:00 - 15:00 z Rynku możliwy będzie skręt z Alei Wolności w ulicę Staszica, z kierunku Alei Batorego w kierunku Rynku ulicami: Grodzką, Rejtana, Husarską, Kilińskiego, Bulwar Narwiku - skręt w kierunku Rynku.
 

Dodatkowo wyłączone z ruchu będą parkingi w ciągu ulicy Wyszyńskiego oraz parking na Alejach Wolności przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury.
 

 

Autor: Biuro Prasowe UM Dodano: 2018-10-10 13:10:41