Środa, 21 listopada 2018 Imieniny obchodzą: Janusz, Konrad
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Złote i Szmaragdowe Gody w sądeckim ratuszu


Sześć par świętowało dziś (12 września), jubileusze małżeńskie, obchodząc swoje Złote oraz Szmaragdowe Gody. Życzenia długich lat życia w zdrowiu, wzajemnej miłości i szacunku bliskich, podczas uroczystości w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza, przekazał Jubilatom Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak. 

Jubileusz 55-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili Krystyna i Jan Albrzykowscy. 50-lecie wspólnej drogi życiowej świętowali natomiast: Teresa i Marian Chowańcowie, Anna i Tadeusz Kumorowie, Helena i Stanisław Prońscy, Krystyna i Bogusław Surdy, Jadwiga i Stanisław Wójcikowie.  

- Szanowni Państwo, witam serdecznie i równie serdecznie gratuluję tego jubileuszu. Jesteście Państwo wzorem dla następnych pokoleń, dowodem na to, że można przeżyć razem życie zarówno w tych trudnych, jak i w tych łatwiejszych, czy przyjemniejszych chwilach. Życzę dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, szacunku od najbliższych, szacunku od całego społeczeństwa, jesteście przecież pewnego rodzaju wizytówką  Nowego Sącza. Cieszę się, że otrzymaliście Państwo odznaczenie w postaci medalu, przyznanego przez  prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was, dla Waszych bliskich, i obyśmy mogli spotkać się przy okazji następnych jubileusz. Serdecznie zapraszam w imieniu sądeckich władz – powiedział do zgromadzonych Jubilatów prezydent Ryszard Nowak.

Wszystkim parom wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie. 

Na zakończenie spotkania w sądeckim ratuszu, prezydent Ryszard Nowak wzniósł toast za pomyślność w dalszym życiu małżeńskim wszystkich Jubilatów i zaprosił małżonków do pamiątkowej fotografii. W uroczystości wzięli udział członkowie rodzin, najbliżsi i przyjaciele świętujących par. 
 

[POBIERZ ZDJĘCIA] 

    
     
     
     
     
     
     
     
     

  

Autor: Biuro Prasowe UM Dodano: 2018-09-12 15:38:33