Sobota, 23 czerwca 2018 Imieniny obchodzą: Wanda, Zenon, Albin
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

"Z pasji do siatkówki": turniej drużyn mieszanych w Nowym Sączu

Weekendowa atrakcja nie tylko dla miłośników siatkówki. W najbliższą sobotę i niedzielę (16 i 17 września) w Nowym Sączu odbędzie się Międzynarodowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych. Imprezę objął patronatem prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.
 

Turniej ma charakter międzynarodowy. Będzie w nim rywalizować 20 drużyn z Czech, Słowacji, Białorusi i Polski. Łącznie rozegranych zostanie 48 meczów w halach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej 34 i w Szkole Podstawowej nr 20 przy ul. Nadbrzeżnej 77.
 

Otwarcie turnieju zaplanowano na  sobotę (16 września) o godzinie 9:00 w hali widowiskowo - sportowej MOSiR. Spotkania turniejowe rozpoczną się bezpośrednio po otwarciu i potrwają do wieczora. Mecze niedzielne także rozpoczną się około godz. 9:00. Zakończenie turnieju i wręczenie nagród przewidziano na niedzielę (17 września) w godz. 13:00 – 14:00 w hali MOSiR.
 

Za I miejsce wręczony zostanie puchar prezydenta miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka. II miejsce zostanie nagrodzone pucharem przewodniczącej Rady Miasta Bożeny Jawor. Za III miejsce przypadnie puchar przewodniczącego Komisji Sportu Rady Miasta Mieczysława Gwiżdża.
 

Zostaną także wręczone dwie statuetki: dla najlepszego siatkarza i najlepszej siatkarki. Turniej wpisuje się w obchody 725-lecia miasta Nowego Sącza. Na wszystkie spotkania wstęp wolny. Zapraszamy!
 

Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM (WT) Dodano: 2017-09-14 09:17:55