Wtorek, 19 czerwca 2018 Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Romuald
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Zapraszamy na Artystyczną Integrację CHORZÓW - NOWY SĄCZ

W dniach 24 - 26 sierpnia br. zapraszamy na kolejną edycję Integracji Artystycznej CHORZÓW - NOWY SĄCZ, w ramach której zaprezentują się zespoły artystyczne z Chorzowskiego Centrum Kultury.
 

24 sierpnia 2017 r. o godz. 18:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu - przy Al. Wolności 23 - Teatr REDUTA ŚLĄSKA zaprezentuje swój najnowszy spektakl familijny pt.  "UTOPCOWE OPOWIEŚCI".
 

Reżyseria: Iwona Woźniak
Scenariusz: Sandra Jaworudzka
Scenografia/kostiumy/lalki - Marcin Kozłowski
Muzyka: Daria Kasprzak/Michał Leśniak
Koordynacja pracy artystycznej: Barbara Michalik.
 

Jest to historia zakorzeniona w śląskiej tradycji. Zderzenie współczesnego betonowego świata i ceglanych familoków z utopcową  głębiną stawu rybnego ma w założeniu nieść mocne ekologiczne przesłanie i poprzez zabawę przypominać regionalne tradycje.
 

"Czy poznaliście już dziwnego starca z domu na bagnach? Kim jest i dlaczego boją się go dzieci?  Poznajcie wesołą i pouczającą historię niezwykłego spotkania mieszkańców pewnego małego miasteczka z Utopcem, która pokazuje, jak dbać o przyrodę i szanować innych ludzi." Sandra  Jaworudzka (autorka scenariusza)
 

Dzień później - 25 sierpnia 2017 r. o godz. 18:00, również na scenie w MOK - musical pt.  "JA SIĘ BOJE SAMA SPAĆ" w wykonaniu Studia MusicaLOVEgo STEP Tomasza Micha.
 

Spektakl opowiada o grupie przyjaciółek, które spotykają się na wieczorze panieńskim. Przyszła panna młoda zastanawia się czy dobrze wybrała życiowego partnera. Koleżanki są podzielone w swoich opiniach. Początkowo wydaje się, że panie spędzą wieczór w domu na poważnych rozmowach przy lampce wina, nie mają jednak pojęcia, co je jeszcze czeka. Historia pełna zwrotów akcji i absurdalnego humoru. Jak zwykle będzie zabawnie i energetycznie.
 

W dniu 26 sierpnia 2017 r. Studio MusicaLOVE STEP wystąpi także na Rynku Nowego Sącza ok. godz. 17:00, w ramach 11. Anielskiego Jarmarku Sądeckiego.
 

Na wszystkie prezentacje WSTĘP WOLNY.
 

Autor: Miejski Ośrodek Kultury Dodano: 2017-08-22 10:57:20