Niedziela, 22 lipca 2018 Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Bolesława
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Zawada: trwa 1. Memoriał im. Piotra Jeża

O godzinie 9:00 na torze modelarskim w Zawadzie (ul. Michała Siedleckiego) rozpoczął się 1. Memoriał im. Piotra Jeża. Zawody poprzedziła wyjątkowa uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej pomysłodawcę budowy Nowosądeckiego Toru Modelarskiego, który nosi - decyzją radnych miejskich - jego imię. Pamiątkową tablicę odsłoniła żona Piotra Jeża - pani Beata, której towarzyszył syn Patryk. Władze miasta reprezentowali: pełnomocnik prezydenta ds. inwestycyjnych Grzegorz Dobosz oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Paweł Badura.
 

 


- Chcę dzisiaj podziękować wszystkim tym osobom, które przekonały się do budowy toru modelarskiego. Przede wszystkim dziękuję panu prezydentowi Ryszardowi Nowakowi, ale także panu Grzegorzowi Doboszowi i dyrektorowi Pawłowi Badurze. To oni uwierzyli, że budowa tego obiektu ma sens - mówił Patryk Jeż. - Pamiętam jak dwa lata temu tata przywiózł mnie tutaj i powiedział, że zrobi wszystko aby ten tor powstał. I powstał. A stało się tak dzięki temu, że pomysł budowy obiekty wsparły władze miasta, za co bardzo dziękujemy.  
 


Czytaj również: Nowosądecki Tor Modelarski będzie
nosił imię Piotra JeżaDzisiejsze zawody odbywają się w klasach: IC-8, IC-10, TC-17,5, E-10 Formula i E-10 Kadet. Rywalizacja zakończy się około godziny 18:00. Zaraz potem odbędzie się oficjalna dekoracja zawodników i wręczenie pucharów dla najszybszych kierowców 1. Memoriału im. Piotra Jeża.


[POBIERZ ZDJĘCIA]

 

Autor: Krzysztof Witowski Dodano: 2017-08-12 10:36:21