Niedziela, 22 lipca 2018 Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Bolesława
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Razem pomagamy Tomkowi Brzeskiemu! Już jutro (13 sierpnia) koncert charytatywny i licytacja obrazów MGR MORSA

To będzie wyjątkowe wydarzenie, bo jego cała energia ukierunkowana jest na pomoc sądeckiemu sportowcowi Tomaszowi Brzeskiemu, który po ciężkim wypadku wymaga kosztownej rehabilitacji. Każdy z nas może pomóc, biorąc jutro (niedziela, 13 sierpnia) udział w charytatywnym koncercie na sądeckim Rynku. Na scenie zobaczymy Teatr Piosenki Romana Kołakowskiego, którego artyści wykonają koncert pn. "Mistrzowie Ballady: Stachura, Cohen, Dylan". Początek o godzinie 19:00.Licytacja obrazów MGR MORSA

Podczas koncertu zostaną zlicytowane portrety znanych artystów, wykonane przez MGR MORSA w trakcie tegorocznego koncertu zorganizowanego z okazji Imienin Miasta "Galeria Sandecjana". Prowadzona będzie również sprzedaż cegiełek "Piątka dla Tomka". Całkowity dochód z licytacji i sprzedaży cegiełek przeznaczony zostanie na rehabilitację i leczenie sądeckiego sportowca. Bądźmy w tym dniu wszyscy razem i otwierajmy swoje serca na pomoc dla Tomasza Brzeskiego!


Zmiany w organizacji ruchu podczas koncertu

W związku z wydarzeniem w godzinach od 18:45-22:00 nastąpią zmiany w organizacji ruchu. Na czas koncertu z ruchu wyłączone zostaną następujące ulice:

  • ul. Lwowska od ul. Matejki do Rynku,
  • pierzeja Rynku od ul. Lwowskiej do ul. Piotra Skargi,
  • pierzeja Rynku od ul. Dunajewskiego do ul. Jagiellońskiej (wzdłuż postoju TAXI).

Przejazd przez Rynek będzie możliwy odcinkiem ulicy od Kazimierza Wielkiego do Dunajewskiego. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.
 

W informacji wykorzystano materiały ze strony internetowej www.mgrmors.pl.

 

 

 

 

 

 

Autor: Krzysztof Witowski, fot. www.mgrmors.pl Dodano: 2017-08-12 09:55:19