Sobota, 19 stycznia 2019 Imieniny obchodzą: Henryk, Mariusz
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Nowy dyrektor SUP

W dniu dzisiejszym Leszek Langer przejął obowiązki dyrektora Sądeckiego Urzędu Pracy, zastępując na tym stanowisku Stanisławę Skwarło, która przeszła na emeryturę po 27 latach pracy. Podczas pierwszego dnia sprawowania obowiązków oficjalnego przedstawienia nowego dyrektora dokonał zastępca prezydenta Jerzy Gwiżdż.
 

 

Podczas spotkania z kadrą Sądeckiego Urzędu Pracy zastępca prezydenta podkreślił doświadczenie i kompetencje nowego dyrektora. -Bardzo się cieszę, że mogę w tym dniu spotkać się z Państwem. Proszę o życzliwe przyjęcie Pana dyrektora do Państwa grona. To młody i kompetentny człowiek, który sprawdził się w wielu dziedzinach i instytucjach. Nie mam najmniejszej wątpliwości, że i w tej pracy sobie poradzi - powiedział Jerzy Gwiżdż. Zastępca prezydenta docenił dotychczasową pracę jednostki i życzył dalszej dobrej współpracy. -Bardzo doceniam Państwa pracę pod kierownictwem Pani Stanisławy Skwarło.Życzę dobrej pracy, dobrej współpracy i dobrych efektów. Panie dyrektorze! Powodzenia i wszystkiego dobrego w nowej pracy - dodał zastępca prezydenta.
 

- Dziękuję za te ciepłe słowa i za to, że Pan prezydent zechciał mnie dzisiaj do tego urzędu wprowadzić. Tak jak Pan prezydent powiedział Sądecki Urząd Pracy, który mam dzisiaj zaszczyt przejąć, jest pozostawiony przez Panią dyrektor Stanisławę Skwarło w bardzo dobrym stanie organizacyjnym. Dostrzegam wiele dobrych zmian, które zaszły w tym miejscu na przestrzeni ostatnich lat - powiedział Leszek Langer.
 

Nowy dyrektor zadeklarował, że na najbliższym spotkaniu z pracownikami przedstawi wizję kontynuacji pracy urzędu.
 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

 

Autor: Renata Stawiarska Dodano: 2017-07-18 11:36:31