Niedziela, 22 kwietnia 2018 Imieniny obchodzą: Łukasz, Kaja, Eugenia
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

O Puchar Nowego Sącza: zawody w jeździe rowerowej na Pumptracku

Zawody w jeździe rowerowej o Puchar Nowego Sącza sezon 2017 to cykl imprez, które będą odbywać się na sądeckim torze Pumptrack w Parku Sportów Miejskich w każdą trzecią sobotę miesiąca, począwszy od 17 czerwca do 16 września 2017 roku. Pierwsze zmagania cyklistów – już jutro (17 czerwca).
 


 

Prawo do startu mają wszystkie osoby bez względu na płeć i wiek z zastrzeżeniem, że dolną granicą wieku jest ukończone 10 lat. Każdy zawodnik ma możliwość trzykrotnego startu, z tym, że do klasyfikacji liczony będzie najlepszy wynik spośród trzech startów. Dzieci do 18. roku życia za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.
 

Uczestnicy zawodów otrzymują trofea i dyplomy dla 3 najwyżej sklasyfikowanych zawodników po każdych zawodach. Dla 3 najwyżej sklasyfikowanych zawodników w generalnej klasyfikacji po ostatnich zawodach - bony towarowe do sieci Bikershop.
 

[regulamin zawodów]
 

Opłata startowa (20 zł), płatna w biurze zawodów na terenie Parku Sportów Miejskich lub drogą elektroniczną na adres pir@mosir-ns.pl. Organizatorem cyklu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu. Początek sobotnich zawodów o godz. 11:00. /Źródło i fot.: MOSiR Nowy Sącz/

[zgoda rodziców]


Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM Dodano: 2017-06-16 11:23:10