Niedziela, 22 kwietnia 2018 Imieniny obchodzą: Łukasz, Kaja, Eugenia
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Kolejne remonty na ulicach Nowego Sącza

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w dniach między 19 a 23 czerwca planuje rozpocząć prace remontowe na kolejnych dwóch ulicach na terenie miasta. Mowa o ulicach Barbackiego i Węgierskiej.
 

 


Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem planowanych prac:
 

  • ul. Barbackiego - rozpoczęcie robót planowane jest na dzień 19.06 w godzinach popołudniowych. Nastąpi wyłączenie z ruchu ulicy Barbackiego na odcinku od ulicy Wolskiej do Mickiewicza. Przewidywany czas wyłączenia ulicy z ruchu to ok. 3 dni.
  • ul. Węgierska - rozpoczęcie robót planowane jest po wykonaniu remontu ulicy Barbackiego. Prace będą prowadzone na szerokości ok. 2,50 m od krawężnika. Ruch w ciągu ulicy Węgierskiej będzie odbywał się obustronnie, czasowo mogą wystąpić utrudnienia w związku z zajęciem części jezdni przez maszyny drogowe. Roboty będą prowadzone odcinkowo, na częściach najbardziej zdegradowanej nawierzchni od ulicy Piramowicza do ulicy Popradzkiej.
     

Dyrektor MZD Grzegorz Mirek prosi wszystkich kierowców o wyrozumiałość podczas prac remontowych oraz dostosowanie się do czasowej organizacji ruchu i podawanych na znakach informacji.
 
fot. Archiwum UM NS

Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM Dodano: 2017-06-14 14:32:30