Środa, 23 maja 2018 Imieniny obchodzą: Iwona, Dezydery, Emilia
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Dom, ogród i otoczenie. Już jutro targi w Nowym Sączu

"Czyste powietrze w Nowym Sączu" to wiodący temat Sądeckich Targów Mój Dom, Ogród i Otoczenie. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend (22 i 23 kwietnia) w hali MOSiR-u przy ul. Nadbrzeżnej. Targi objął patronatem honorowym prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.
 

Na targach będzie można znaleźć wszystko, co niezbędne do budowy, remontu i urządzenia domu, ogrodu i otoczenia posesji. Oprócz stoisk z elementami wyposażenia wnętrz i materiałami budowlanymi będą także stoiska prezentacyjne i sprzedażowe. Targi to miejsce prezentacji nowoczesnych technologii, dające możliwość bezpośredniego kontaktu z producentami.
 

Wystawcy zadbają o prezentację najnowszych produktów z dziedziny ogrzewania - pieców, instalacji i termomodernizacji. Ma to związek z wiodącym tematem targów, którym jest ochrona jakości powietrza.
 

Wymień piec na nowy
 

Na targach znajdzie się stoisko Urzędu Miasta Nowego Sącza. Naszym celem jest uświadomienie mieszkańcom, jak ważne jest dla naszego zdrowia czyste powietrze, zmniejszanie zanieczyszczenia atmosfery, dbanie  o środowisko i ogrzewanie z uwzględnieniem wymogów ekologii.
 

Przypominamy, że jest możliwość skorzystania z programu miasta Nowego Sącza, który oferuje dofinansowanie wymiany dotychczasowych urządzeń CO na nowe. Na stoisku Urzędu Miasta Nowego Sącza będzie można zasięgnąć informacji dotyczących dofinansowania wymiany starych urządzeń na nowoczesne, spełniające wymogi ekologiczne.
 

Na targach firmy będą prezentowały szereg rozwiązań, które spełniają warunki dofinansowania przy wymianie urządzeń grzewczych na nowe. W jednym miejscu i czasie będzie można porównać piece i ceny wprost u producentów. Zaplanowano też pokazy procesu palenia i pokazanie, jak różne piece na różne paliwa funkcjonują w praktyce.
 

Dzieci budują
 

Rodzice, którzy odwiedzą targi z dziećmi, będą mogli zostawić je pod opieką animatorów z Klubu Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO. Dzieci będą budować budynki z autentycznych, miniaturowych materiałów budowlanych. Kreatywne i twórcze  zabawy z pewnością sprawią dzieciom wiele radości.
 

Wszyscy którzy odwiedzą targi i prawidłowo wypełnią otrzymany kupon konkursowy, wezmą udział w losowaniu nagród, które ufundowali nasi wystawcy: CM&W Maciej Cembruch Nowy Sącz, TIM KOMINKI – oddział Nowy Sącz i PRO-WELLNESS Katowice.
 

Targi odbędą się 22 i 23 kwietnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 34 w godz. 10:00- 17:00. Zapraszamy!
 

Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM (WT) Dodano: 2017-04-21 09:00:41