Poniedziałek, 18 czerwca 2018 Imieniny obchodzą: Elżbieta, Marek, Paula
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Do MOK wraca taniec z dzieckiem w chuście

Do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu wracają zajęcia pod nazwą "taniec z dzieckiem w chuście". To ciekawa inicjatywa adresowana do mam i ich małych skarbów. Zgłoszenia do 9 maja.
 

Zawijanie dziecka w chustę cieszy się wśród mam coraz większą popularnością. Pozwala nie tylko wyjść do sklepu, ugotować obiad  czy wykonać inne domowe czynności bez rozstawania się z maluchem wygodnie ułożonym w chustę, ale nawet tańczyć.
 

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu po raz pierwszy zorganizował zajęcia pod nazwą "taniec z dzieckiem w chuście" w 2015 roku. Zajęcia cieszyły się taką popularnością, że MOK postanowił do nich powrócić. - W związku z dużym zainteresowaniem taką formą spędzania czasu ze swoim maleństwem, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu postanowił powrócić do propozycji bezpłatnych zajęć "tańca z dzieckiem w chuście" – potwierdza Janusz Michalik z MOK.
 

Zajęcia w sali baletowej MOK przy Al. Wolności 23 rozpoczną się 11 maja (czwartek) o godz. 10.00. W ramach zajęć będzie się można nauczyć wiązania chusty (to ważne ze względu na bezpieczeństwo i wygodę mamy i dziecka) i zatańczyć salsę z dzieckiem w chuście. Jedne zajęcia potrwają dwie godziny.
 

Zgłoszenia udziału w zajęciach przyjmowane są do 9 maja pod adresem mailowym: barbara.k3@onet.eu lub pod numerem telefonu 18 443 89 59, wewn. 23. Nie warto zwlekać, ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy! /Źródło: MOK w Nowym Sączu/

Autor: Wiesław Turek Dodano: 2017-04-20 13:28:56