Środa, 23 maja 2018 Imieniny obchodzą: Iwona, Dezydery, Emilia
Szukaj:

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Uwaga! To nie Sądeckie Wodociągi wysyłają te SMS-y

Klienci przedsiębiorstwa alarmują, że dostają wiadomości na telefon wzywające do potwierdzenia odczytu wodomierza. Informujemy, że Spółka Sądeckie Wodociągi nie kontaktuje się z Klientami za pomocą SMS-ów. Komunikacja odbywa się listownie bądź telefonicznie.

– W kontaktach z biurem obsługi należy posługiwać się numerem Klienta. To zapewnia szybką identyfikację oraz ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa – mówi Miłosz Jarecki, kierownik działu sprzedaży Spółki Sądeckie Wodociągi.

Sądeckie przedsiębiorstwo pracuje nad zmianami, które mają poszerzyć możliwości kontaktu z Klientem. W tym roku ma zostać uruchomiona platforma eBOK. W ramach tego rozwiązania mieszkańcy będą mieć dostęp do faktur, rozrachunków, danych dotyczących zawartej z firmą umowy. Będą też mogli podawać odczyty.

– O wprowadzeniu nowych rozwiązań poinformujemy w korespondencji z Klientem, a także na stronie swns.pl i Facebooku – dodaje Miłosz Jarecki.
 
 

***

Warto wiedzieć:

Pracownicy, dokonujący odczytów wodomierzy, kontroli instalacji lub robót montażowych na przyłączach, posiadają legitymacje służbowe oraz upoważnienia zatwierdzone przez Zarząd Spółki Sądeckie Wodociągi. Jeżeli chcą Państwo potwierdzić tożsamość pracownika, prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

• odczytywacze wodomierzy – (18) 414-12-16 , (18) 414-12-17,
• kontrole przyłączy – (18) 414-12-46,
• monterzy –  (18) 414-12-37.

 

Autor: Sądeckie Wodociągi Dodano: 2017-03-19 07:51:43