Sobota, 22 września 2018 Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy
Szukaj:

Kalendarium z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości - wrzesień

Widowisko teatralno-muzyczne według sztuki Zygmunta Nowakowskiego pod tytułem "Gałązka rozmarynu" w wykonaniu Teatru Robotniczego imienia Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu.

Lokalizacja:
Nowy Sącz

Organizator:

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu


- To konkurs skierowany do wszystkich: fotografów profesjonalnych, amatorów, jak i tych, którzy od czasu do czasu sięgają po aparat, czy robią zdjęcia telefonem komórkowym - zachęca do udziału w konkursie Tomasz Michałowski, zastępca dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miasta. – Jedynym ograniczeniem jest minimalny wiek uczestników, bo w konkursie może wziąć udział osoba, która ukończyła 16 lat.

Fotografie będą oceniane w czterech kategoriach:

  1. Sądeckie ścieżki niepodległości – miejsca i wydarzenia związane z Odzyskaniem przez Polskę Niepodległości
  2. Krajobraz miejski Nowego Sącza
  3. Architektura miejska Nowego Sącza
  4. Wydarzenia z życia Nowego

Jury przyzna po trzy nagrody we wszystkich kategoriach oraz ewentualnie wyróżnienia. Każdy z uczestników otrzyma dyplom, a laureaci nagrody rzeczowe. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy w Centrum Informacji Turystycznej w styczniu 2019 roku. Ponadto fotografie będą promowane w materiałach wydawniczych Urzędu Miasta.
 

Fotografie w technice cyfrowej lub analogowej można nadsyłać pocztą tradycyjną lub składać osobiście w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Szwedzkiej 2 w Nowym Sączu. Będą przyjmowane do 30 listopada 2018 roku.
 

 

 

Lokalizacja:
Miasto Nowy Sącz.

Organizator:

Urząd Miasta nowego Sącza i Sądecka Grupa Fotograficzna.