Kontakt: Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz, tel. +48 18 443 53 08, +48 18 44 86 500

Czwartek, 02 października 2025 r.    Imieniny obchodzą: Dionizy, Teofil

Kategoria: Inwestycje

4 kwietnia rozpoczęcie remontu ulicy Krakowskiej i Bulwar Narwiku


Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu rozpoczyna roboty budowlane związane z remontem ulicy Krakowskiej oraz Bulwar Narwiku. Prowadzone etapowo prace rozpoczną się 4 kwietnia i potrwają do końca miesiąca. 

 


 

- W związku z modernizacją ul. Krakowskiej planowane jest wykonanie remontu  na odcinku od ulicy Św. Heleny do ulicy Papieskiej. Od 5 kwietnia nie będzie możliwości postoju samochodów od ul. Dunikowskiego do przejazdu kolejowego – informuje MZD.

W I etapie remontu, od mostu na ul. Lwowskiej, po pas ruchu od strony rzeki Kamienicy, na odcinku ok. 250 m, ruch regulować będzie sygnalizacja świetlna. 

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu przeprasza za utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowcy proszeni są o stosowanie się do zastępczej organizacji ruchu.

Autobusy MPK będą kursować bez zmian. W czasie prac remontowych może jednak ulec zmianie lokalizacja przystanków. Można je śledzić na bieżąco na stronie: http://www.mpk.nowysacz.pl/

 

Autor: Biuro Prasowe UM/MZD
Dodano: 2019-04-02 14:26:40

Warto zobaczyć:

Centrum Informacji Turystycznej Budżet obywatelski Nowego Sącza dotacje-ochrona-srodowiska Zwiazek Powiatów Polskich Programy realizowane ze środków z budżetu państwa e-PUAP Nowosądeckie Forum Seniorów Nowosądecka Karta Rodziny Interwencja w sprawach nieporządku na terenach miejskich Stowarzyszenie Sądecki Obszar Funkcjonalny Punkt konsultacyjno-informacyjny programu Czyste Powietrze Realizujemy zadanie finansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska Młodzieżowa Rada Miasta Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Copyright © 2002-2025 Urząd Miasta Nowego Sącza WCAG 2.0 (Level AAA) W3C

Polityka Prywatności i Cookies