BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Wybory do zarządów osiedlowych

Wyniki wyborów do Zarządu Osiedla Biegonice

W  środę (16 listopada) w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Zakładników 1 w Nowym Sączu odbyło się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze osiedla Biegonice. Wzięło w nim udział 121 uprawnionych do głosowania mieszkańców.
 

W wyborach na przewodniczącego Zarządu Osiedla zgłoszone zostały trzy kandydatury: dotychczasowego przewodniczącego Mariana Wolaka, Dariusza Izworskiego i Ireneusza Pajora. Na pierwszego z nich oddano 70 głosów, na drugiego 21, a na trzeciego z kandydatów 28 głosów. Tym samym przewodniczącym Zarządu Osiedla Biegonice na najbliższą kadencję został Marian Wolak.
 

W wyborach na członków Zarządu Osiedla Biegonice (w głosowaniu liczbę członków zarządu określono na 7 osób łącznie z przewodniczącym) zgłoszono 8 kandydatów. W głosowaniu największą liczbę głosów uzyskały i weszły do zarządu następujące osoby:
 

    Jacenty Piętka           - 74 głosy
    Władysław Sroka         - 71 głosów
    Justyna Kądziołka-Gad - 70 głosów
    Ewelina Chlipała          - 69 głosów
    Maria Rakoczy             - 66 głosów
    Elżbieta Rzęsikowska    - 63 głosy
 

 

Autor: Wiesław Turek
Dodano: 2016-11-16 21:08:35