BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

 WYDZIAŁ POZYSKIWANIA FUNDUSZYZobacz w BIP

ul. Rynek 1

Godziny przyjęć:
poniedziałek: 9:00-17:00
wtorek-piątek: 7:30-15:30

     Do zadań Wydziału Pozyskiwania Funduszy należy podejmowanie działań zmierzających do pozyskiwania przez Miasto środków pozabudżetowych na realizację przedsięwzięć inwestycyjnych i nieinwestycyjnych, w tym środków pomocowych Unii Europejskiej, zarządzanie projektami nieinwestycyjnymi realizowanymi przez Miasto, przygotowanie warunków i realizacja przedsięwzięć publiczno–prywatnych z udziałem Miasta, prowadzenie spraw związanych z rewitalizacją Miasta.

Dyrektor Wydziału: Joanna Salabura

pok. 3
tel. 18 44-86-592
jsalabura@nowysacz.pl


Pracownicy:

Iwona Bogdańska

 ibogdanska@nowysacz.pl

tel. 18 44 86-593

Natalia Groń-Jeleń

 ngron@nowysacz.pl

---

Renata Hogan-Marciszewska

 rhogan@nowysacz.pl

tel. 18 44 86-505

Aleksandra Kruczek

 akruczek@nowysacz.p

tel. 18 44 86 567

Justyna Lelito

 jlelito@nowysacz.pl

---

Joanna Piwowarska jpiwowarska@nowysacz.pl tel. 18 44 86-535
Dominika Potocka-Bogusławska dpotocka@nowysacz.pl tel. 18 44 86-593

Ewa Rumin

 erumin@nowysacz.pl

tel. 18 44 86-584

Iwona Zyzak

 izyzak@nowysacz.pl ---