Wtorek, 27 lipca 2021 r.    Imieniny obchodzą: Julia, Natalia, Rudolf


 WYDZIAŁ POZYSKIWANIA FUNDUSZYZobacz w BIP

ul. Rynek 1

Godziny przyjęć:
poniedziałek: 9:00-17:00
wtorek-piątek: 7:30-15:30

     Do zadań Wydziału Pozyskiwania Funduszy należy podejmowanie działań zmierzających do pozyskiwania przez Miasto środków pozabudżetowych na realizację przedsięwzięć inwestycyjnych i nieinwestycyjnych, w tym środków pomocowych Unii Europejskiej, zarządzanie projektami nieinwestycyjnymi realizowanymi przez Miasto, przygotowanie warunków i realizacja przedsięwzięć publiczno–prywatnych z udziałem Miasta, prowadzenie spraw związanych z rewitalizacją Miasta.

 

Dyrektor Wydziału: Joanna Salabura

pok. 8
tel. 18 44-86-592
jsalabura@nowysacz.pl


Pracownicy:

Iwona Bogdańska

ibogdanska@nowysacz.pl

tel. 18 44 86 535

Natalia Groń-Jeleń

ngron@nowysacz.pl tel. 18 44 86 593

Renata Hogan-Marciszewska

rhogan@nowysacz.pl

tel. 18 44 86 505

Aleksandra Kruczek

akruczek@nowysacz.pl

tel. 18 44 86 567

Justyna Lelito

jlelito@nowysacz.pl

---

Dominika Potocka-Bogusławska dpotocka@nowysacz.pl tel. 18 44 86 593

Ewa Rumin

erumin@nowysacz.pl

tel. 18 44 86 584

Iwona Zyzak

izyzak@nowysacz.pl ---