Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

„DZIŚ STAWIAMY NA KAPELUSZ” – happening dla Seniorów

Na płycie sądeckiego Rynku odbył się happening dla Seniorów „DZIŚ STAWIAMY NA KAPELUSZ”. Celem spotkania była integracja seniorów i ich integracja poprzez wspólne zajęcia, a także rozpropagowanie działalności Centrum Sądeckiego seniora.


- Witam wszystkich bardzo serdecznie na sądeckim Rynku. Mamy trudne czasy, ponieważ mierzymy się z epidemią, jak i stanem zagrożenia powodziowego. Na wstępie chcę powiedzieć, że poziom wód wraca do normy, także możemy spać spokojnie. Bardzo się cieszę i dziękuję, że Państwo jesteście tutaj ze mną. Widzę, że razem z nami jest praktycznie pełny skład członków rady Senioralnej przy Prezydencie Nowego Sącza. Będziemy przygotowywać najlepsze rozwiązania dla Państwa. Bardzo się cieszę, że widzę tutaj tyle energii i uśmiechu, ponieważ przekazujecie mi ją codziennie i ja to czuję. Musimy tworzyć wspólnotę. Dziękuję, bądźmy razem i uśmiechajmy się do siebie - powiedział prezydent Ludomir Handzel.


Podczas spotkania odbył się także konkurs na najpiękniejszy kapelusz, który poprowadziła zastępca prezydenta Magdalena Majka.


Spotkanie uświetnił występ zespołu „Veritas”.


 

 [POBIERZ]

                                                                                               

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-06-23 15:45:14