Poniedziałek, 25 października 2021 r.    Imieniny obchodzą: Daria, Inga, Bonifacy, Kryspin


Kategoria: Wydarzenia

Dzień Kobiet w Centrum Sądeckiego Seniora

W Centrum Sądeckiego Seniora czekały na panie bukiety tulipanów. Prezydent Ludomir Handzel, przekazując seniorkom kwiaty, złożył im najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. 

-Bardzo dziękuję za zaproszenie. Jestem bardzo szczęśliwy, że widzę tyle uśmiechniętych twarzy – powiedział prezydent Ludomir Handzel. - Już za chwilę  8 marca, święto wszystkich Pań. W tym dniu myślę o tych kobietach, które mnie otaczają, czyli o córce i żonie. Wspominam również moją śp. mamę i myślę, że doskonale wiecie jak jesteście ważne w życiu. W społeczeństwie rola kobiety jest wielokrotnie niedoceniana, jednak moim zdaniem kobieta w swoim życiu pracuje na wielu etatach. Nie jest to tylko praca zawodowa, ale też jest to praca w domu, z dziećmi i wspieranie swojego mężczyzny.

Panie, które przyszły do Centrum Sądeckiego Seniora otrzymały tulipany, mogły się napić kawy czy herbaty.  Uroczystość uświetnił również zespołu Veritas. Po zakończeniu spotkania prezydent Ludomir Handzel obdarowywał kwiatami panie, spacerujące ulicą Jagiellońską. 

 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-03-06 16:42:41