Poniedziałek, 27 września 2021 r.    Imieniny obchodzą: Wincenty, Justyna, Justyn


Kategoria: Wydarzenia

Prezydent nagrodził zwycięzców Pikniku Naukowego w sądeckim "Elektryku"

Prezydent Ludomir Handzel uczestniczył w IX Pikniku Naukowym w Zespole Szkół Elektryczno – Mechanicznych. Prezydent wraz z dyrektorem szkoły Walentym Szarkiem pogratulował najzdolniejszym uczniom oraz wręczył nagrody. Uczestnicy Pikniku zaprezentowali prace w kategoriach informatyka, multimedia, robotyka i automatyka oraz elektronika i elektrotrotechnika. Organizatorem wydarzenia  jest Stowarzyszenie Sądecki Elektryk. 

Prezydent Ludomir Handzel
 
- Nowy Sącz i cała Sądecczyzna jest dumna z tego, że mamy taką szkołę, jak sądecki „Elektryk”. Jest to ścisła czołówka Polski, jeśli chodzi o szkoły techniczne. Jako prezydent miasta Nowego Sącza, jestem z was dumny.  Jestem przekonany, że wasze kariery będą się toczyły niesamowicie, bo wiem o tym, jakie jest dzisiaj zapotrzebowanie na rynku pracy. Jesteście elitą. – powiedział prezydent Ludomir Handzel. 
 
Piknik Naukowy w Elektryku
 
Na zakończenie, prezydent nagrodził zwycięzców Pikniku oraz złożył życzenia imieninowe dyrektorowi szkoły. - Gratuluje laureatom oraz wszystkim, którzy brali udział w Pikniku Naukowym. Żartobliwie kończąc moją wypowiedź, chciałbym złożyć życzenia panu dyrektorowi i pogratulować, że stoi na czele takiej placówki – wszystkiego dobrego z okazji imienin – dodał prezydent Ludomir Handzel. 
 
 
Piknik Naukowy w Elektryku Piknik Naukowy w Elektryku Piknik Naukowy w Elektryku Piknik Naukowy w Elektryku Piknik Naukowy w Elektryku Piknik Naukowy w Elektryku Piknik Naukowy w Elektryku Piknik Naukowy w Elektryku Piknik Naukowy w Elektryku Piknik Naukowy w Elektryku

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-02-14 14:04:29