Poniedziałek, 27 września 2021 r.    Imieniny obchodzą: Wincenty, Justyna, Justyn


Kategoria: Wydarzenia

Spotkanie noworoczne na Osiedlu Stare Miasto

Prezydent Ludomir Handzel gościł na spotkaniu noworocznym mieszkańców Osiedla Stare Miasto. Mieszkańcy złożyli sobie życzenia świąteczno – noworoczne i wspólnie zaśpiewali kolędy. W wydarzeniu uczestniczył również Prepozyt Kapituły Kolegiackiej ks. dr Jerzy Jurkiewicz oraz radni Krzysztof Ziaja i Dawid Dumana. 
Prezydent Ludomir Handzel
- Bardzo dziękuję za zaproszenie do Państwa wspólnoty. Cieszę się, że widzę uśmiechy na twarzach. Ważne jest to, żeby przedłużać czas Bożego Narodzenia. Chciałbym Państwu życzyć, aby ten nowy rok był spokojny i aby w rodzinach układało się tak, jak Państwo sobie życzycie. Nade wszystko życzę zdrowia – powiedział Prezydent Ludomir Handzel.
Prepozyt Kapituły Kolegiackiej ks. dr Jerzy Jurkiewicz
- Dziś występuję, jako mieszkaniec Osiedla Stare Miasto. Cieszę się, że dane jest mi tutaj mieszkać. - powiedział Prepozyt Kapituły Kolegiackiej ks. dr Jerzy Jurkiewicz. - Święta Bożego Narodzenia mają szczególną atmosferę. Poprzez takie spotkania, ta atmosfera nadal trwa. Dzięki temu stajemy się dobrzy, mili i życzliwi. Buduje to relacje i więzi. A nasze miasto składa się z tych więzi. Życzę, aby ten nowy rok, był dla nas przepełniony Bożym błogosławieństwem. 
Spotkanie mieszkańców Osiedla Stare Miasto
Na spotkaniu obecny był także dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Kontroli Wewnętrznej Mirosław Świst oraz dyrektor Wydziału Obsługi Komunalnej Miasta Jan Kupczak.

 
Spotkanie na osiedlu Stare Miasto Spotkanie na osiedlu Stare Miasto Spotkanie na osiedlu Stare MiastoSpotkanie na osiedlu Stare Miasto Spotkanie na osiedlu Stare Miasto Spotkanie na osiedlu Stare MiastoSpotkanie na osiedlu Stare Miasto Spotkanie na osiedlu Stare Miasto Spotkanie na osiedlu Stare MiastoSpotkanie na osiedlu Stare Miasto

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-01-24 11:03:56