Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Wydarzenia

Spotkanie świąteczno – noworoczne mieszkańców Osiedla Millenium

Prezydent Ludomir Handzel wziął udział w XX spotkaniu świąteczno – noworocznym mieszkańców Osiedla Millenium. Spotkanie było okazją do przekazania informacji na temat zakończonych oraz planowanych inwestycji na terenie osiedla. Prezydent złożył zgromadzonym mieszkańcom życzenia i połamał się opłatkiem.

Prezydent Ludomir Handzel

- Bardzo się cieszę, że znowu mogę być z wami i wchodzić w nowy rok. Widzę wiele uśmiechniętych twarzy, a to jest moim zdaniem najważniejsze, żebyśmy byli optymistycznie nastawieni do życia, patrzyli do przodu i rozwijali się. Dziękuję państwu za ten rok, który minął i za słowa wsparcia. Staram się wsłuchiwać w państwa głosy i uwagi – powiedział prezydent Ludomir Handzel. 

Spotkanie mieszkańców Osiedla Millenium

Spotkanie odbyło się w Białym Klasztorze u Sióstr Niepokalanek i poprzedziła go uroczysta msza święta. W wydarzeniu uczestniczył również radny Dawid Dumana, a także przedstawiciele Straży Miejskiej oraz Policji. 

 
Spotkanie mieszkańców Osiedla Millenium Spotkanie mieszkańców Osiedla Millenium Spotkanie mieszkańców Osiedla Millenium Spotkanie mieszkańców Osiedla Millenium Spotkanie mieszkańców Osiedla Millenium Spotkanie mieszkańców Osiedla Millenium

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-01-16 09:29:02