BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Wydarzenia

Spotkanie opłatkowe seniorów Osiedla Piątkowa

W Miasteczku Galicyjskim odbyło się tradycyjne opłatkowe spotkanie seniorów Osiedla Piątkowa. Życzenia w imieniu władz miasta złożył prezydent Ludomir Handzel, któremu towarzyszył radny i przewodniczący zarządu osiedla Grzegorz Ledziński, radna Ilona Orzeł oraz prepozyt Kapituły Kolegiackiej ks. dr Jerzy Jurkiewicz. 


- Życzę w tym nowym roku dużo uśmiechu na twarzach – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – Najważniejsze jest zdrowie i optymizm i mam nadzieję, że uda się przełamać wszystkie trudności. Dziękuję również radnym z tego osiedla, za współpracę na rzecz mieszkańców miasta. Mam nadzieję, że uda się nam dużo zrobić na Osiedu Piątkowa w tym roku. 

Życzenia dla mieszkańców złożył również radny Grzegorz Ledziński. – Życzę państwu dużo spokoju i dni, w których będzie można spełniać swoje marzenia. 

- Niech nie zabraknie wokół państwa życzliwych ludzi, którym możemy służyć pomocą i od nich oczekiwać pomocy - dodał ks. dr Jerzy Jurkiewicz. Swoje życzenia skierowała do mieszkańców również Radna Ilona Orzeł. W spotkaniu uczestniczył także radny Krzysztof Ziaja. 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-01-13 12:21:29