Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Seniorzy Osiedla Przetakówka połamali się opłatkiem

Prezydent Ludomir Handzel spotkał się z seniorami z Osiedla Przetakówka. Tradycyjnie, podczas noworocznego spotkania składano życzenia i kolędowano. O oprawę artystyczną zadbał zespół Sądeczoki z Pałacu Młodzieży, a życzenia noworoczne złożył zebranym mieszkańcom prezydent Ludomir Handzel. 

- Bardzo dziękuję za zaproszenie – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – Ja sam mam korzenie na Osiedlu Przetakówka, ponieważ dom rodzinny mojej mamy znajduje się na ulicy Zdrojowej. Dziękuję również za tę miłą atmosferę i uśmiechy, które widzę na państwa twarzach. Oby w 2020 roku nie zabrakło nam właśnie tego uśmiechu i optymizmu. Życzę państwu samych dobrych chwil, dużo przyjaźni i miłości. 


Słowa do seniorów skierował również proboszcz Parafii Ducha Świętego o. Józef Polak SJ. – Czego można życzyć seniorom? Życzę wam, by was nic nie łamało, a jeśli się już tak stanie, to przyjcie do przodu, bo nie można ustępować. Przede wszystkim, życzę wam Błogosławieństwa Bożego i zdrowia w tym 2020 roku. 

Spotkanie poprowadził przewodniczący Osiedla Przetakówa Stanisław Słaby. Wzięli w nim również udział radny Grzegorz Fecko oraz dyrektor Wydział Organizacyjno-Administracyjnego Michał Sach.

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-01-13 10:37:54