Wtorek, 28 września 2021 r.    Imieniny obchodzą: Marek, Wacław, Luba


Kategoria: Wydarzenia

Spotkanie opłatkowe pracowników GSM

W Osiedlowym Centrum Kultury przy ulicy Kołłątaja, odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W spotkaniu uczestniczył również prezydent Ludomir Handzel,  który złożył pracownikom GSM  świąteczne i noworoczne życzenia. W swoim przemówieniu prezydent zaznaczył również, że Władze Miasta chcą nadal zacieśniać współpracę z Grodzką Spółdzielnią Mieszkaniową.

- Chciałem być dzisiaj z państwem. Dziękuję za wszystkie dobre chwile w tym roku i mam nadzieję że przyszły rok będzie jeszcze lepszy – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – Pragnę także podkreślić, że od 1 stycznia 2020 roku cena prądu w Nowym Sączu wzrośnie o 66 procent, dlatego podjąłem decyzję o kompleksowym programie wymiany oświetlenia i zadeklarowałem zarządowi, że co najmniej 500 sztuk nowoczesnych lamp będzie zamontowana na osiedlach w porozumieniu z GSM.  Będziemy również współpracować w zakresie inwestycji drogowych. 
 
Świąteczne i noworoczne życzenia złożył pracownikom również prezes Zarządu Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jarosław Iwaniec. 
– W imieniu Zarządu, chciałbym państwu podziękować za cały rok ciężkiej pracy na rzecz mieszkańców i Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Myślę, że jesteśmy wiarygodnym partnerem dla Miasta Nowego Sącza i staramy się wspólnie działać na wielu płaszczyznach. Wszystko po to, żeby naszym mieszkańcom żyło się lepiej i wygodniej. Życzę zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia i mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w takim samym składzie.
 
W trakcie spotkania pracownicy GSM otrzymali także upominki od prezydenta Ludomira Handzla.

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-12-19 17:56:05