Niedziela, 24 października 2021 r.    Imieniny obchodzą: Rafał, Marcin, Antoni


Kategoria: Wydarzenia

Betlejemskie Światło Pokoju

Prezydent Ludomir Handzel wziął udział w uroczystej mszy świętej w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Podczas nabożeństwa harcerze z Hufca ZHP przekazali Betlejemskie Światło Pokoju. W wydarzeniu uczestniczyli między innymi dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Urzędu Miasta Małgorzata Belska oraz przewodnicząca osiedla Zabełcze Bogumiła Kałużny. 

Prezydent Ludomir Handzel

- Dziękuję za zaproszenie i za te miłe chwile spędzone tutaj. Cieszę się, że jest tu tyle młodzieży i że widzę tyle uśmiechniętych twarzy. Życzę wszystkim, żeby to Światełko Betlejemskie w trakcie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wzmacniało w nas miłość i pokój. Korzystając z okazji, życzę miłych rozmów przy wigilijnym stole i dobrego 2020 roku – powiedział prezydent Ludomir Handzel.

Betlejemskie Światełko Pokoju zostało pobrane z groty Narodzenia Pana Jezusa. Przez najbliższy tydzień roznoszone będzie w różne części Sądeczcyzny. 


[POBIERZ ZDJĘCIA]

Betlejemskie Światełko Pokoju Betlejemskie Światełko Pokoju Betlejemskie Światełko Pokoju Betlejemskie Światełko Pokoju Betlejemskie Światełko Pokoju Betlejemskie Światełko Pokoju

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-12-17 08:58:37