Wtorek, 28 września 2021 r.    Imieniny obchodzą: Marek, Wacław, Luba


Kategoria: Wydarzenia

Wigilia i opłatek z prezydentem

Tłumy mieszkańców pojawiły się na płycie nowosądeckiego Rynku, by wziąć udział w wigilii z władzami miasta. Prezydent Ludomir Handzel złożył Sądeczanom życzenia i połamał się opłatkiem. Poświęcenia pokarmów dokonał prepozyt Kapituły Kolegiackiej ks. dr Jerzy Jurkiewicz.  W trakcie  wigilii na nowosądeckim Rynku panowała rodzinna atmosfera. Mieszkańcy wspólnie z władzami miasta śpiewali kolędy, można było również spróbować wigilijnych potraw oraz  kupić ozdoby świąteczne.

Prezydent Ludomir Handzel

- Szanowni Państwo, Sądeczanie, bardzo się cieszę, że nowosądecki Rynek jest pełny. Nowy Sącz to wspólnota, budujemy ją i nie damy się podzielić. Wkraczamy w ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia i mam nadzieję, że będzie to czas spokojnych, radosnych rozmów przy wigilijnym stole – powiedział prezydent Ludomir Handzel.

Wigilia z prezydentem

Na Rynku obecni byli także wiceprezydent Magdalena Majka oraz skarbnik Renata Seruga-Tokarz. Całe wydarzenie wspomagali harcerze z Hufca ZHP Nowy Sącz.

 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem Wigilia z prezydentem

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-12-16 08:54:16