Poniedziałek, 27 września 2021 r.    Imieniny obchodzą: Wincenty, Justyna, Justyn


Kategoria: Wydarzenia

Wspólne ubieranie choinek na Rynku

Dzieci i młodzież z  sądeckich szkół, przedszkoli i placówek oświatowych wspólnie przyozdobili dwieście choinek na nowosądeckim Rynku. Zgromadzonych mieszkańców przywitał prezydent Ludomir Handzel, który przyłączył się do akcji. Nie zabrakło wspólnych zdjęć oraz rozmów z Sądeczanami. Prezydent wręczył dzieciom słodycze i zapewnił, że akcja będzie kontynuowana w kolejnych latach. 

Prezydent Ludomir Handzel

- Dziękuję, że jesteście i cieszę się, że widzę tyle uśmiechniętych twarzy. Zapraszam do ubierania choinek i życzę dobrej zabawy - powiedział prezydent Ludomir Handzel.

Mieszkańcy podkreślali, że jest to inicjatywa, z którą wcześniej się nie spotkali. Dotychczasową, plastikową choinkę, ustawioną przed Ratuszem, zastąpiono dwustoma żywymi drzewkami. 

Na choinkach, prócz tradycyjnych bombek znalazły się ozdoby wykonane własnoręcznie takie jak anioły, szyszki czy renifery. 
Na wiosnę, gdy żywe drzewka spełnią swoją "misję" na płycie Rynku, zostaną ponownie zasadzone. 

Ubieranie choinek na Rynku
 
Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku Ubieranie choinek na Rynku

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-12-12 15:17:41