BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Wydarzenia

Wigilia dla seniorów

W sali reprezentacyjnej sądeckiego Ratusza odbyła się wigilia dla uczestników projektu Senior+ z Centrum Sądeckiego Seniora. Prezydent Ludomir Handzel wręczył członkom Nowosądeckiego Forum Seniorów kwiaty i przekazał podziękowania.   

Wigilia seniorów

- Wielokrotnie podkreślałem i będę podkreślał, że jestem prezydentem wszystkich Nowosądeczan i  bardzo dużym szacunkiem i estymą darzę te osoby, które maja duże doświadczenie. Staram się czerpać z państwa wiedzy i obiecuję, że tak będzie cały czas – powiedział prezydent Ludomir Handzel.

Wigilia seniorów

Na zakończenie seniorzy podziękowali prezydentowi za wsparcie, współprace oraz za dostrzeganie istotnych zarówno dla nich jak i wszystkich mieszkańców spraw. Był również czas na świąteczne życzenia i poczęstunek.

 
Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-12-11 10:07:25