Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Starość Bałtroczyka w MOK

Starość nie jest dla mięczaków: tak twierdzi Piotr Bałtroczyk, satyryk, konferansjer, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny kabaretowej. Skąd tytułowe przekonanie? Artysta wyjaśni to ze sceny Miejskiego Ośrodka Kultury 18 listopada br. Na kolejny Poniedziałek ze Sztuką zaprasza prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.
 


 

Piotr Bałtroczyk mówi o sobie, że jest konferansjerem totalnym i z taką samą łatwością i wdziękiem poprowadzi Zgromadzenie Ogólne ONZ, jak i staruszkę przez ulicę. W Polsce trudno wymienić imprezy, których nie prowadził. W swoich monologach łączy błyskotliwy dowcip z nutą ciepłej refleksji o życiu i ludzkich słabostkach.
 

Stand-up w Nowym Sączu pt. Starość nie jest dla mięczaków odbędzie się w ramach comiesięcznych Poniedziałków ze Sztuką. Początek przedstawienia 18 listopada o godz. 17:30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy Al. Wolności 23. Rezerwacja i sprzedaż biletów w sekretariacie MOK, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00, tel. 18 443 89 59, wewn. 20.
 


 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-11-12 08:58:08