Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Zespół ”Atrament” koncertował u Prezydenta

Za nami kolejny, 254. Koncert u Prezydenta. Tym razem koncert miał charakter zaduszkowy. W sali reprezentacyjnej Ratusza wystąpił zespół Atrament, który zaprezentował kompozycje piosenek: Tadeusza Nalepy, Marka Jackowskiego, Jacka Skubikowskiego i Ryszarda Riedla, a także Jimiego Hendrixa, Freddiego Mercurego i B. B. Kinga.

- Naprawdę świetny koncert i cudowna muzyka – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – Słuchając niektórych przebojów z lat 70 i 80 przypomniała mi się moja młodość.

Prezydent podkreślił również, że po wybudowaniu amfiteatru w Parku Strzeleckim w planie jest stworzenie festiwalu muzyki rockowej, na który zostanie zaproszony zespół Atrament.

Gościem koncertu był także radny Maciej Prostko. Kolejny Koncert u Prezydenta już 8 listopada o godzinie 19:00 w sali reprezentacyjnej Ratusza. Będzie to koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Joanny Albrzykowskiej – Clifford i Krakowskiego Zespółu Kameralnego.

[POBIERZ ZDJĘCIA]

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-10-31 11:34:07