Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Miłość i zdrada w Poniedziałku ze Sztuką

Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza 30 września do Miejskiego Ośrodka Kultury na kolejny Poniedziałek ze Sztuką. Tym razem na deskach MOK-u zobaczymy spektakl MIŁOŚĆ I ZDRADA – komedię o zabarwieniu kabaretowym w wykonaniu Teatru Nowego z Nowego Sącza.

Początek o godzinie 20:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie: normalny 35 zł /seniorzy: 20 zł/ Rezerwacja i sprzedaż w sekretariacie MOK od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00, (tel. 18 443 89 59 wew. 20).
 
Jest to spektakl w formie jednoaktowej, komediowej opowieści o relacjach damsko – męskich o zabarwieniu kabaretowym w reżyserii Krzysztofa Pomietło, na podstawie tekstu Lecha Orwicza – Brodzińskiego. Całość dopełnia muzyka w wykonaniu Grzegorza Żyłki.
Uzdolniony pisarz nie może dokończyć swojego dzieła pt.: „Miłość i zdrada”. Za namową przyjaciela postanawia czerpać inspiracje ze swojego życia. Niespodziewanie bohaterami jego powieści stają się osoby z najbliższego otoczenia – żona, przyjaciółka, a także… nieznajomy.
 
 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-09-13 15:39:31