Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Piknik Aktywnych Mam

Klub Aktywnych Mam zaprasza na piknik. Wydarzenie pod patronatem prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla adresowane jest do mam (również przyszłych) i odbędzie się na nowosądeckich plantach w najbliższą sobotę (24 sierpnia).
 


 

Program pikniku jest dostosowany do potrzeb mam i ich pociech. Razem z ratownikiem medycznym będzie można poznać tajniki pierwszej pomocy, a przy okazji zobaczyć wnętrze karetki pogotowia ratunkowego. Dla mam przewidziano pokazy noszenia niemowlaka w chuście, a dla dzieci (i mam także) zajęcia umuzykalniające w Domu Pełnym Dźwięków.
 

Na małych amatorów malowania czeka specjalna folia, a także lody. Uczestnicy mogą także liczyć na drobne prezenty florystyczne od sponsorów. - To wyjątkowa okazja, by poznać się bliżej, porozmawiać, wziąć udział w ciekawych warsztatach, po prostu spędzić miło i kreatywnie czas w towarzystwie mam takich jak ty – zapraszają organizatorki dodając, że mile widziane są całe rodziny.
 

Piknik rozpocznie się w najbliższą sobotę (24 sierpnia) o godz. 10:00 na nowosądeckich plantach w okolicy placu zabaw. Zapraszamy! /Fot. Facebook/

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-08-20 10:21:42