Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

"Z książką na wakacjach": konkurs fotograficzny

"Z książką na wakacjach" - taki tytuł nosi konkurs fotograficzny, ogłoszony przez Sądecką Bibliotekę Publiczną im. Józefa Szujskiego. Konkurs zbiegł się z otwarciem drugiej Nowosądeckiej Strefy Relaksu na Rynku.
 


 

Do udziału zaproszeni są wszyscy chętni. Wystarczy zrobić zdjęcie w Strefie Relaksu nawiązujące do książek, czytania, odpoczynku i do 20 sierpnia br. wraz z formularzem zgłoszeniowym wysłać na adres mailowy biblioteki: promocja@sbp.nowysacz.pl. Można też dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Sądecka Biblioteka Publiczna im. J. Szujskiego, ul. Franciszkańska 11, 33-300 Nowy Sącz z dopiskiem: "Z książką na wakacjach".  Na autorów najciekawszych zdjęć czekają oczywiście nagrody.
 

Szczegóły konkursu znajdują się na plakacie. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są także na stronie www.sbp.nowysacz.pl w zakładce konkursy. Zachęcamy do udziału!
 


 

Autor: Biuro Prasowe UM
Źródło: SBP
Dodano: 2019-07-26 13:27:43