Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Festyn i otwarcie świetlicy przy ulicy Kusocińskiego

‘’Spotkajmy się razem”: pod takim hasłem odbył się dziś (22 czerwca) festyn na osiedlu Nawojowska w Nowym Sączu. Wiceprezydent miasta Magdalena Majka w obecności przewodniczącej zarządu osiedla Bogumiły Pawlikowskiej, prezesa STBS-u Jacka Żelasko oraz radnego Tadeusza Gajdosza, dokonała otwarcia świetlicy osiedlowej. 


- Bardzo się cieszę, że już niedługo w tym budynku zacznie działać świetlica osiedlowa – mówiła wiceprezydent Magdalena Majka. - Otwarcie tego budynku to zasługa zaangażowania wielu osób. Cieszę się również, że mieszkańcy osiedla Nawojowska tak świetnie się bawią i są coraz bardziej aktywni. 

W świetlicy przy ulicy Kusocińskiego 4a będą się odbywać między innymi spotkania klubu seniora czy zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży. 

Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji i dobra zabawa. Nie zabrakło konkursów dla dzieci, dmuchanych zjeżdżalni czy pokazów tańca. Dzieci mogły też usiąść za kierownicą wozu strażackiego, radiowozu policji, a także pozować do zdjęć w mundurach żołnierzy. 

 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-06-22 13:48:47