Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 18

Prezydent Ludomir Handzel wziął udział w zakończeniu roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 18 im. Karola Szymanowskiego w Nowym Sączu. Prezydent życzył uczniom i nauczycielom udanych wakacji, a najzdolniejszym z uczniów wręczył nagrody.

 

 

- Szanowni Państwo, drogie koleżanki i koledzy. Zwracam się do was takimi słowami, ponieważ sam uczęszczałem do tej szkoły – powiedział prezydent Ludomir Handzel. - Zapewniam was, że nawet po jej ukończeniu będziecie czuć to samo co ja i wracać do niej myślami. Spędziłem tutaj najlepsze lata i cieszę się, że macie bardzo dobrych nauczycieli. Ta wiedza, którą tutaj zdobędziecie zaprocentuje w przyszłości. Pamiętajcie, że wiedza jest najważniejsza. Życzę wam dużo słońca i dobrego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapomnijcie oczywiście o bezpieczeństwie. Mam nadzieje, że jeszcze w tym roku będziemy mogli przejechać ścieżką rowerową nad Kamienicą. Już teraz zapraszam was na plażę na wysokości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz na Sądecki Hip Hop Festiwal, który już w najbliższą sobotę ( 22 czerwca). Życzę wszystkim udanego wypoczynku – dodał Ludomir Handzel.
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 przedstawili interesujący program artystyczny. Z murami szkoły pożegnało się 99 absolwentów.

 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

 

 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-06-19 11:28:15