Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Prezydent na zakończeniu roku akademickiego 2018/2019 Dziecięcego Uniwersytetu I-go Wieku

Prezydent Ludomir Handzel opowiadał dzieciom na czym polega praca prezydenta oraz o inwestycjach, które są i będą realizowane w mieście. Dzieci w wieku 6-12 lat miały okazję wysłuchać wykładu prezydenta Ludomira Handzla podczas zakończenia roku akademickiego 2018/2019 Dziecięcego Uniwersytety I-go wieku Wyższej Szkoły Biznesu – National Luis University.

 

- Najważniejsza jest wiedza, ponieważ tego co macie w głowach nikt wam nie odbierze. Bardzo się cieszę, że uczestniczycie w takich przedsięwzięciach – powiedział prezydent Ludomir Handzel. 

Młodzi studenci zasypali prezydenta gradem pytań. Dotyczyły one głównie jego planów na rozwój miasta. Dzieci wskazywały również prezydentowi miejsca w mieście, którymi powinien zająć się w pierwszej kolejności.

Na koniec prezydent Ludomir Handzel wraz rektorem WSB-NLU Dariuszem Woźniakiem wręczyli absolwentom Uniwersytetu I Wieku dyplomy i nagrody.

Uniwersytet I wieku WSB-NLU jest rozszerzeniem projektu Sądecka Akademia Dziecięca (SAD) realizowanego przez Fundację Młodzież-Edukacja-Przyszłość i Wyższą Szkołę Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu, we współpracy z lokalnymi instytucjami i organizacjami, polegający na zabawie dzieci w studiowanie.

 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-06-14 18:56:36