Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Teatralia 2019

W sali reprezentacyjnej Ratusza odbyły się Teatralia 2019 – konfrontacje artystyczne, organizowane już od dziesięciu lat przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu. W Teatraliach wzięły udział dzieci z nowosądeckich przedszkoli, szkół i Pałacu Młodzieży, prezentując krótkie formy artystyczne: taniec, śpiew, etiudy teatralne. 
 


 

Teatralia to przegląd różnych twórczości, związany z całoroczną pracą dzieci w szkołach, przedszkolach i w Pałacu Młodzieży. Dzieci prezentują swoje występy przed rodzicami i nauczycielami, a Teatralia dają im możliwość pokazania się przed szerszą publicznością. 
 

Konfrontacja polega tylko na przedstawieniu artystycznych umiejętności. Nie są przyznawane za to nagrody. Każda występująca grupa otrzymała dyplom, upominki oraz lody. 
 

Pokazy artystyczne dzieci podziwiały między innymi dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Urzędu Miasta Nowego Sącza Małgorzata Belska i dyrektor Pałacu Młodzieży Milenia Małecka-Rogal.
 

[POBIERZ ZDJĘCIA]
 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-06-12 13:19:35