Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Wiceprezydent Magdalena Majka czytała dzieciom


Wiceprezydent miasta Nowego Sącza Magdalena Majka uczestniczyła w premierze przedstawienia przygotowanego przez dzieci niepełnosprawne z Miejskiego Przedszkola nr 11 Nowym Sączu, która odbyła się w siedzibie Zespołu Przedszkoli przy ul. Paderewskiego. Pani prezydent przeczytała także najmłodszym bajkę, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Głośnego Czytania. 


 

Dzieci zaprezentowały spektakl pt. „O przyjacielskim misiu”. 

- Kochane dzieci, bardzo się cieszę, że udało mi się zdążyć na tę bajkę. Będę pamiętać, jak trzeba chodzić nie tylko do przedszkola ale także i do pracy – zażartowała wiceprezydent, zwracając się do dzieciaków. 
- Przyglądałam się wam, jak oglądaliście przedstawienie. Byliście bardzo uważni i skupieni. Gratuluję waszym kolegom, pięknie się przygotowali, na pewno wiele pracy włożyli w ten występ. Dziękuję wam za to wspaniałe przedstawienie - dodała Magdalena Majka a następnie obdarowała dzieci cukierkami. 

Na zakończenie spotkania, wraz z Cecylią Kulig z Wydziału Edukacji i Wychowania Urzędu Miasta Nowego Sącza, wiceprezydent Magdalena Majka przeczytała dzieciom bajkę. 

[POBIERZ ZDJĘCIA]  

 

                        

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-06-11 11:50:21