Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

"Piosenki z klasą" w Poniedziałek ze Sztuką

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Poniedziałek ze Sztuką. Tym razem na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaśpiewa Olga Bończyk w koncercie pod tytułem „Piosenki z klasą”. Koncert odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 17:00.
 


 

Na program koncertu składają się najpiękniejsze piosenki filmowe, niezapomniane stare polskie przeboje pisane przez takich mistrzów jak Jerzy Wasowski, Agnieszka Osiecka, Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski. W koncercie znajdą się też piosenki autorskie z ostatniej płyty artystki „Piąta Rano”.
 

Olga Bończyk powróci w swoich piosenkach do Kabaretu Starszych Panów i pięknych piosenek Kaliny Jędrusik, a także niezapomnianych przebojów Marii Koterbskiej, ale zabrzmią też takie p przeboje, jak: „Somewhere over the rainbow”, „Parole, parole”, „Noce i dnie”...
 

Piosenkarka wystąpi z zespołem w składzie:
 

Adam Święs – kontrabas, bas
Krzysztof Szmańda– perkusja
Jacek Piskorz/ Jan Zeyland – fortepian, instrumenty klawiszowe, akordeon
 

Koncert Olgi Bończyk odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Al. Wolności 23. Bilety można rezerwować i nabywać w sekretariacie MOK od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00 (tel. 18 443 89 59 wew. 20).
 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-04-03 14:55:53