Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Szkoła Podstawowa w Biegonicach zwyciężyła w konkursie "SANDECJA w twojej szkole"

W miniony piątek (tj. 8 lutego) uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 14 w Nowym Sączu-Biegonicach spotkali się z piłkarzami Miejskiego Klubu Sportowego SANDECJA. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele władz miasta w osobach dyrektora Wydziału Sportu i Turystyki Tomasza Baliczka oraz radnego Jakuba Prokopowicza.

 

 

Okazją do wizyty piłkarzy MKS SANDECJA było zwycięstwo Szkoły w konkursie pt. "SANDECJA w twojej szkole" zorganizowanym i przeprowadzonym przez Klub. Zadaniem konkursowym było nagranie filmu video trwającego nie dłużej niż 90 sekund, w którym uczniowie mieli przekonać zawodników SANDECJI do odwiedzenia ich placówki. Ostatecznie o zwycięstwie zadecydowali internauci oddający swoje głosy na film za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. 

 

-Bardzo się cieszę że uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Odpowiednio do tego wcześniej się przygotowali a w trakcie zadawali piłkarzom pytania, czasem śmieszne a czasem trudne. Atmosfera była wspaniała dzieci posiadały gadżety związane z Sandecją oraz skandowały okrzyki takie, jak na meczach. Dzieci wraz z rodzicami zostaną zaproszone na najbliższy mecz Sandecji - informuje dyrektor szkoły Renata Gajdosz. 

Nie lada atrakcją dla uczniów była możliwość rozmowy z każdym z piłkarzy oraz okazja do wspólnego zdjęcia i otrzymania autografu. 


[POBIERZ ZDJĘCIA]

 

 

Autor: Biuro Prasowe UM/DI, fot. MKS Sandecja.
Dodano: 2019-02-11 08:46:14