Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

"Woda - zdrowie i radość". Rusza konkurs plastyczny


Spółka Sądeckie Wodociągi po raz V organizuje konkurs plastyczny skierowany do dzieci i młodzieży z terenu Sądecczyzny. Prace konkursowe można nadsyłać do 15 marca. Rozstrzygnięcie plastycznej rywalizacji nastąpi podczas Światowego Dnia Wody.
- To już piąty rok z rzędu Spółka Sądeckie Wodociągi zaprasza uczniów sądeckich szkół oraz przedszkolaków do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. W tym roku odbywa się on pod hasłem „Woda – zdrowie i radość” – mówi Janusz Adamek, prezes zarządu Spółki Sądeckie Wodociągi. – Konkurs to jeden z elementów prowadzonej od kilku lat kampanii przedsiębiorstwa promującej ochronę środowiska oraz czystą i zdrową wodę.

Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ubiegłym roku jury oceniło prawie 1200 prac z ponad 66 placówek z Nowego Sącza oraz gmin: Nawojowa, Stary Sącz, Korzenna oraz Kamionka Wielka.

Konkurs organizowany jest w czterech kategoriach:

•dzieci w wieku przedszkolnym,

•uczniowie klas I-III szkoły podstawowej,

•uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej,

•uczniowie klas VII-VIII oraz gimnazjum.

Przed przystąpieniem do przygotowania prac plastycznych należy uważnie przeczytać regulamin. Prace nie spełniające wymogów określonych przez Organizatora nie będą oceniane przez jury.

Pobierz Regulamin

 

Autor: Biuro Prasowe UM/Sądeckie Wodociągi
Źródło: Sądeckie Wodociągi
Dodano: 2019-01-10 15:25:25