Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

„Mind is the Magic - Umysł jest Magią. Wystawa fotografii Adriana Marasia


Urząd Miasta Nowego Sącza zaprasza w dniu 14 września (piątek), na godz. 18.00, do sądeckiego Centrum Informacji Turystycznej, gdzie odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Adriana Marasia, pt. „Mind is the Magic - Umysł jest Magią”.


 

Wystawa podsumowuje 5 lat twórczości fotograficznej artysty. Na wystawie zostaną zaprezentowane wybrane prace, poruszające szerokie spektrum zagadnień: począwszy od postępu cywilizacyjnego, poprzez piękno i drapieżność zwierząt, a na ujęciu chwili współczesnego życia w społeczeństwie kończąc. Autor opowiada o świecie, skłaniając do przełamywania schematycznego postrzegania rzeczywistości.


- To dla mnie bardzo ważny moment, ponieważ wracam do miejsca, w którym kilka lat temu zaczęła się moja przygoda z fotografią - mówi autor wystawy. 

Fotografie Adriana Marasia będzie można oglądać do 3 października tego roku.
 

 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

 

 

***
Adrian Maraś - urodzony w 1996 r. w Nowym Sączu. Artysta fotograf, freelancer, zwolennik nurtu minimalistycznego oraz fotografii reporterskiej. Jest twórcą i założycielem Sądeckiej Grupy Fotograficznej. Autor kilku wystaw i publikacji. Jego zdjęcia zostały wyróżnione m.in. przez National Geographic, Kodak Moments czy Canon Polska. Jedna z prac stała się również oficjalną tapetą motywu personalizacji systemu Microsoft Windows. 

 

Autor: Biuro Prasowe UM/AM
Dodano: 2018-09-12 10:39:51