Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Wydarzenia

Wybieramy najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny

Wybieramy najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny 2017 roku. Na liście znajduje się 91 nazwisk  sportowców z terenu miasta Nowego Sącza i powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego.
 


 

Organizatorzy mogą również ufundować nagrody innych kategoriach, np. Trener Roku, Nauczyciel Roku i Sportowa Nadzieja Roku oraz wytypować najlepszych (niekoniecznie najpopularniejszych) sportowców. Wyniki podawane są online w formie wykresów pod podanym poniżej linkiem.
 

[lista sportowców i wyniki]
 

Jak podkreślają organizatorzy, jest to już piętnasta edycja plebiscytu. - Liczba zgłoszeń do plebiscytu pokazuje, jak dużym cieszy on się zainteresowaniem. Sądecczyzna jest bogata w sportowe talenty, a my pomagamy im w pokazaniu się szerszej publiczności, więc można to nazwać promocją –  mówi Tomasz Michałowski.
 

Głosowanie na kandydatów odbywa się za pomocą SMS oraz kart pocztowych nadesłanych droga pocztową na adres organizatora, tj. Stowarzyszenia DLA MIASTA, ul. Wyszyńskiego 3, 33-300 Nowy Sącz. Jedna kartka równa się jeden głos.
 

Pierwszy etap plebiscytu potrwa do 16 stycznia, drugi od 17 do 25 stycznia. W drugim etapie będzie można głosować na sportowców, którzy otrzymali największą liczbę głosów. Finał plebiscytu zaplanowano na początek lutego. Sylwetki wszystkich sportowców można znaleźć w sądeckich mediach. Są to zarówno sportowcy występujący w klubach z naszego regionu jak i sądeczanie występujący poza Sądecczyzną. Regulamin plebiscytu można znaleźć pod linkiem poniżej.
 

[regulamin plebiscytu]
 

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie DLA MIASTA, a współorganizatorami portal Sądeczanin, Stowarzyszenie ORION, a także Business Misja. Partnerami plebiscytu są: województwo małopolskie, powiat nowosądecki, miasto Nowy Sącz, gminy Piwniczna Zdrój, Rytro, Krynica-Zdrój, Muszyna Zdrój, Stary Sącz i Łącko.
 

Na zdjęciu: wręczenie nagród prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka dla najlepszych sportowców z naszego miasta (20 grudnia 2017 r.).
 

 

Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM (WT)
Dodano: 2018-01-04 09:38:34